O Nas

praca w biurze

Kim jesteśmy

Korzystamy z wielu narzędzi pomocy, aby jak najlepiej poradzić sobie z zadaniami jakie są nam powierzane. Poznajemy charakterystykę każdej branży, staramy się sprostać oczekiwaniom partnerów biznesowych. Dzięki wcześniejszym praktykom i stażom oraz pracy na stanowiskach administratorów IT uzyskaliśmy kwalifikacje do pracy zarządzając dostępem do serwerów, hostingu i baz danych. Odpowiedzialność oraz wieloletnie umiejętności zawodowe, są dla Naszych kontrahentów oznaką bezpieczeństwa i spokoju, dokładamy wszelkich starań, aby rzetelnie wykonywać swoje zlecenia. Jako abonent współpracujemy z firmami będącymi operatorami i liderami na rynku usług informatycznych, posiadające strategiczne doświadczenie we współpracy i obsłudze innowacyjnej technologii skierowanej do przedsiębiorstw prywatnych i państwowych.


Strategia

Przy swojej pracy wykorzystujemy nowoczesną formę komunikacji. Zaufanie ze strony międzynarodowych usługodawców – podmiotów udzielających dla nas licencji i praw do zarządzania i nieograniczonego dostępu do światowych elektronicznych zasobów i ofert tworzonych specjalnie dla klientów, sprawia, iż korzystamy z programów lojalnościowych mających wpływ na dodatkowe bonusy i rabaty co oddziałuje pozytywnie na miejsce w branży. Nasi użytkownicy są zadowoleni i w pełni usatysfakcjonowani zarządzaniem ich serwisów, jak również pośrednictwem z głównym rejestratorem domen w odnowieniu świadczonych usług. Pomaga nam to zyskać uznanie w budowaniu pozycji na lokalnym rynku, jako szybko rozwijającego się podmiotu świadczącego rozwiązania wirtualnego świata dla biznesu.


Zespół

Nasi pracownicy wykorzystują zdobytą wiedzę i doświadczenie ciągle doskonaląc się przy tym. Wkład włożony w miłą i profesjonalną obsługę klienta, daje przykład wzoru do naśladowania. Kadra jest filarem przedsiębiorstwa i jego ważną częścią w tworzeniu pewnych etapów realizacji. Każda Firma charakteryzuje się inną działalnością, obsługą i zarządzaniem, stawia to przed Nami spore i jakże trudne wyzwanie, dlatego staramy się w swojej pracy zawsze przestrzegać wszelkich dostępnych norm jakościowych.